lancuchzycia

Written by

6 responses

 1. Apnea Poczta says:

  Mam pytanie: Czy firma produkująca te perlitowe pustaki będzie programować wodę by jej pamięć miała wpływ na wytrzymałość cementu ? Proszę o konstruktywną odpowiedź.

 2. moniska2086 says:

  zakochałam się w takim domku,bardzo chciałabym taki wybudować.mieszkam na wsi i dysponuję 13-stoma hektarami ziemi pod lasem klasy 5 -tej i 6-tej. bardzo chętnie stworzyłabym takie osiedle dla młodych ludzi.potrzebuję jednak wielu wskazówek.

  1. Sebastian Matwiszyn says:

   BRAWO Tak trzymać.Dziękuję Janku.

  2. Moniska2086
   Witam,
   Jest mozliwosc utworzenia malej osady rodowej wg Anastazji, jezeli wie Pani o czym mowa.

   Pozdrawiam cieplo

   1. Dawid says:

    Dziecko o jakiej osadzie piszesz, skoro talmudowi pedofile z PiS i PO pozbawili Polaków własności akceptując prawo górnicze pod dyktando syjonistów / satanistow. Osadę możesz utworzyć w Rosji póki Putin żyje, na Cubie bo jeszcze mają klan Castro, w Japonii, Iquitos, Argentynie nie w żydowskim głównie zdominowanym przez pedofilow, pedalow i śmieci pod przybranymi polskimi nazwiskami np T. Lis, Wałęsa, Kwaśniewski, Tusk , Duda/ kornhauser . , Kaczyński i reszta śmierdzieli. Kiedy sie obudzicie i będziecie gotowi to juz wasze dzieci bedą śpiewały salem malekum…. Jesli jednak wstaniecie z kolan ja będę pierwszy w szeregu, Słowianin, czysty, rasista, homofob, nietolerancyjny dla pedalow, kościelnych pedofili itd.
    SuaR eduJ .

 3. Dawid says:

  A ta dama w tle w niebieskiej sukieneczce to chyba legendarna Danusia Janka……

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *