lancuchzycia

Written by

3 responses

 1. Dariusz Wysocki says:

  „mysl jest przepływem impulsu elektrycznego miedzy neuronami”, owszem masz rację jeśli chodzi o procesy zachodzące w ciele człoweika, jednak efektem tego jest fala elektro-magnetyczna, która uchodzi w eter. Próbujesz przedstawić się jako bardzo myślący i dużo wiedzący… powinieneś o tym wiedzieć. Niekiedy człowiek, który otzrymał jakieś „natchnienie” mówi chaotycznie, bo nie nadąża za swoimi myślami. Należy go dobrze słuchać a nie z pobłażaniem. Pan J.T. ma dużo racji pomimo, że wygląda to na bajkę. Pozdrawiam.

 2. darek borowski says:

  Panie Janku tu medytacje nie pomogą zbyt wiele, popatrz pan na starszego kolegę po fachu ,John Searl ,ten mega wynalazca już opracował technologie produkcji energji elektrycznej z eteru a do tego skonstruował dyski latajace na tej zasadzie nie potrzebujace energji z zewnatrz ani żadnych śmierdzacych paliw od arabòw czy idiotòw banksteròw ,wystarczy tylko troche samemu popracować i olac ich wszystkich , JOHN SEARL ,CZY KTOŚ O NIM SŁYSZAŁ ???!!!! TO GENIUSZ PO TESLI , WSZYSCY ICH OLALI ,BO NIE BEDZIE JAK KRASĆ !!!!

  1. Adam SG says:

   To co mówi ten Pan brzmi komicznie także na razie jest ok, ale jeśli coś udowodni to obawiam się, że szybko zniknie jak wielu geniuszy którzy byli na progu wielkich odkryć.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *