Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Ciekawi Cię oferta dystrybutora silników elektrycznych? Zajrzyj na ultrarobotics.pl, aby zdobyć więcej informacji.

Szerokie stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od najlepszych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od renomowanych producentów

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]