Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Zobacz, gdzie zamówić tabliczki na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo różnorakich pomieszczeń, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy chodzi o biuro, przedszkole, sklep czy urząd – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie pokoju, który w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, opis na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba wszak przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo czytelny. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się również na drzwiach wejściowych do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]