Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Znajdź kolczyki na biglach na www.bizutik.pl

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie na pewno rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty czy bigle. Który typ okaże się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze na przykład wybrać kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz świetnie się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o dość kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się także prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto rzecz jasna nadmienić, iż klientki o nieco innej twarzy również mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy model.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależy od kosztów ich pozyskania oraz fantazji złotnika. Szczególną popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto wybrać? To rzecz indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin minerał sztuczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]