Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Biżuteria srebrna sklep. Uzyskaj więcej informacji

Jest z ludźmi od wieków i pomimo dostępności różnych nowatorskich projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała i umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają panie i panowie, maluchy i dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]