Wisiorki ze srebra

Zamów wisiorki ze srebra

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort kupowania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać nietypowy kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór jest również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]