Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Tu uzyskasz więcej informacji o działalności złotnika Kraków

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj bardzo często korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I chociaż w sieci wyszukamy nieomalże wszystko, nadal wiele produktów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Atuty zakupów u jubilera

Kupno srebrnej broszki, pierścionka bądź naszyjnika łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy kupić pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli z kolei zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do stosownego obwodu albo wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej pomocy złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania czy też inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek czy też broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce trzymamy niepotrzebną lub niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]