Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Więcej informacji o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa oraz nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]