„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co 4 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]