Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

ochronna przyłbica, maseczka z przyłbicą

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, kompletnie zmieniła nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Normy dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze rozmaitych środków, których zadaniem jest chronić nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki bądź urzędu, gdzie na ogół napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z bawełny?

Ochronna przyłbica – wytrzymała oraz wygodna

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zarażeniem wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa usta i nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są komfort, solidność i nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też wyprać ręcznie (do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien nosić wielorazową przyłbicę ochronną?

Przyłbicę ochronną rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby powyżej 60 roku życia, mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia bądź regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obowiązkowo muszą nakładać maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Ludzie młodzi z pewnością docenią także to, że działa ona z FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]