Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Vitberg. Zdobądź więcej informacji o tej marce

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat para się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Wiele lat badań w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie podniesienie jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny zestaw jest złożony z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu aparatów marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie testowany przed skierowaniem do kupującego.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]