Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej informacji o marce Vitberg uzyskasz tu

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Atutem zestawem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz fakt, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]