Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do indywidualnych potrzeb, niezbędne będzie dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]