Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Po więcej szczegółów o psychoterapii UK zajrzyj na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli emigrować na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna praktycznie zanikła, lecz nadal nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii generuje szereg utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym państwa, rodzą cały szereg komplikacji, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą także kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. Z tego powodu nie należy obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie sesji będą powierzone dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339