Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Po więcej szczegółów o Vitberg opinie kliknij tu

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]