Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle kręgosłupa czy zesztywnienie ramion i szyi. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]