Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie w trakcie ich pobytu w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, stres, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]