Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, wykrawalnię, dział elektroniki i montownię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]