Wibroterapia w czterech ścianach – użyj zestawu RAM Vitberg+

Vitberg. Więcej informacji na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, otyłość oraz bóle kręgosłupa. Jednym ze sposobem walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich latach swój renesans. Prace badawcze nad tą formą terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych oraz przyśpieszenie metabolizmu może wspierać również proces odchudzania. Z wibroterapii często korzystają też zawodowi sportowcy do regeneracji mięśni po wyczerpującym treningu.

Wibroterapia w domu z aparatem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak dostępna i dla przeciętnego Kowalskiego. Można się jej oddać w zaciszu własnego domu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. Na rynku dostępne są urządzenia do wibroterapii produkowane przez Vitberg, które służą do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech głównych programów: Nogi, Relaks i Kręgosłup, w których można ustawić 4 poziomy intensywności wibracji. Zestaw można rozszerzyć o kolejne moduły: Kolana, Nogi, Metabolizm, Szyja oraz Biodra.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]