Chcesz gotować jak szef kuchni? Dołącz do warsztatów kulinarnych

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty warsztatów kulinarnych Kraków!

Udział w warsztacie kulinarnym to znakomity sposób na zdobycie przydatnych umiejętności – poznanie właściwych praktyk produkcyjnych i tajników najrozmaitszych receptur lub po prostu nauczenie się podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest oferta? Czy warto skorzystać z kursu kulinarnego?

Kurs kulinarny – poznaj arkana sztuki kulinarnej

Umiejętności gotowania nie nabywa się w parę miesięcy – szef kuchni poświęca wiele lat na poznanie skomplikowanych receptur oraz poszerzenie swojej wiedzy. Jeżeli chcesz podążać śladami najlepszych, zgłoś się na kursy kulinarne i skorzystaj z wiedzy doświadczonych szefów kuchni, którzy opanowali tajemnice sztuki kulinarnej, a teraz przekazują je nowym adeptom. Oferta adresowana jest do przeróżnych grup odbiorców – zarówno do amatorów, którzy zaledwie zaczynają swoją historię z kuchnią, jak i do tych, którzy dążą do tego, by poszerzać posiadane już kwalifikacje. Kursy kulinarne zapewniają sporą różnorodność tematyczną – można uczestniczyć w zajęciach z kuchni tajskiej, uczyć się przygotowywać wyśmienite steki wołowe, doskonalić receptury deserów, tortów i innych słodkich wyrobów, a także poznać przepisy wegetariańskie.

Dwa etapy warsztatu kulinarnego – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne

Jak przebiegają zajęcia? Warsztaty kulinarne składają się z dwóch etapów – szkolenia teoretycznego i praktycznego. Panel teoretyczny służy wyjaśnieniu podstaw, a etap praktyczny jest w całości poświęcony nauce przygotowania konkretnych dań. Kursanci wszelkie potrawy sporządzają samodzielnie, uczą się również sztuki prezentacji dań na talerzu, a nad wszystkim czuwają specjaliści. Chciałbyś pozyskać nowe umiejętności kulinarne i podawać swoim gościom zachwycające potrawy? Jeżeli interesują Cię aktywne kursy kulinarne koncentrujące się na praktyce, korzystaj z kursów oferowanych przez profesjonalnych kucharzy, którzy mają spore doświadczenie w tym fachu.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]