Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

kurs blender, kurs modelowania 3d

Świat grafiki bez ustanku się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz wykonywania swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili ogromnych kosztów – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D samemu jest frustrująca

Korzystania z każdego oprogramowania można nauczyć się samemu, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często jest niezwykle irytujący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy trzeba dopracowac i sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością pożądaną i cenioną głównie w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera zatem masę perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu miłośnicy 3D oraz artyści, którzy chcą odkryć nowe formy wyrażania siebie czy też rozwijać swoje obecne umiejętności.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]