Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Więcej na temat kurs architektura na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa sporo czynników – przede wszystkim fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki profesjonalistów pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]