Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Szukasz aktualnej oferty wakacyjnego kursu rysunku? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na http://bit.ly/2Maqe4k.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika czy malarstwo. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]