Warsztaty kulinarne dla dzieci – zabawa i nauka w jednym

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków, wejdź na http://tinyurl.com/s97tc27.

Dzieci lubią brać udział w kuchni – przystrajać ciastka bądź wybierać i podawać składniki. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny swojej pociechy? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zdobywają przydatne umiejętności, ale też uczą się samodzielności i kształtują swoją pomysłowość. A zarazem świetnie się bawią. Ćwiczenie smacznych przepisów, wybieranie oraz mieszanie składników i komponowanie ulubionych smaków – to wszystko sprawia, iż dzieci chętnie eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się również z regułami, jakie należy stosować w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach uczestniczą także rodzice, w związku z tym jest to znakomita okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Rodzice mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a następnie skosztować tego, co przygotowały.

Jak przebiegają warsztaty kulinarne dla dzieci?

Warsztaty prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. Podczas warsztatów maluchy przyrządzają deser oraz danie główne. Mali uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, przystrojonej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, czy też ugotować pyszny makaron na słono lub słodko. W czasie kursu grupa przygotowuje również przepyszny deser – mus z mascarpone oraz polewą owocową. Nauka połączona z zabawą to doskonały sposób spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych dań przynosi pociechom wiele satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przyrządzaniu idealnej pizzy lub ozdabianiu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i bardzo dobre nastawienie do dzieci.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]