Praktyczny gadżet reklamowy – torba bawełniana z nadrukiem

Przed właścicielami marek, którzy planują promocję czy też jadą na targi, nierzadko stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Musi on przecież nie tylko przykuwać uwagę klientów, ale również stanowić dla nich pewną wartość, by regularnie go wykorzystywali i dzięki temu umacniali więź z marką. Takim gadżetem jest właśnie torba z nadrukiem.

Konferencyjne i termoizolacyjne – warianty toreb z nadrukiem

Sprawdzając katalogi firm zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych nie trudno dostrzec, iż pod kategorią “torba” kryje się wiele artykułów. Są to głównie torby na zakupy – chyba najpopularniejszy i najbardziej użyteczny gadżet promocyjny. Nadruk logotypu lub nazwy akcji na płóciennych, bawełnianych oraz jutowych torbach na ramię zawsze bardzo dobrze wygląda, a przy tym jest na tyle trwały, żeby przez długi czas utrzymywać się na materiale. Kolejnym plusem tych toreb jest ich koszt. Zależnie od nakładu zamówienia i rodzaju torby, cena najczęściej rozpoczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Nadruki wykonuje się także na torbach na laptopa lub torbach konferencyjnych i termoizolacyjnych. Są to akcesoria, które docenią między innymi organizatorzy prestiżowych sympozjów oraz pokazów. Naturalnie, cena toreb tego rodzaju i wykonania nadruku na nich jest wówczas znacznie wyższa – osiąga nawet kilkadziesiąt złotych.

Gdzie opłaca się zamówić torby z własnym nadrukiem?

Firmy prowadzące działania promocyjne najczęściej zlecają równoległe wykonanie kilku rodzajów gadżetów. Winny zatem szukać hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie ma jeszcze co najmniej kilkanaście innych artykułów promocyjnych do zadruku. Wraz z torbami na ramię warto zdecydować się m.in. na nadruk na kosmetyczkach, parasolach czy pozostałych praktycznych artykułach z tkaniny albo uzupełnić zlecenie o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, smycze oraz ołówki, które nadal są popularne wśród klientów.