Jak spedzić czas w Pieninach? Wypróbuj spływ kajakowy Dunajcem

Spływ kajakowy Dunajcem to wspaniała forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią pasjonaci czynnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla rozmaitych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które potrzebują zorganizować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, której nie wolno Ci pominąć.

Czy warto wybrać się na spływ na Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która daje perfekcyjne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu sprawia, że spływ Dunajcem staje się niesłychanie popularną formą aktywności. W rzece występują też przeróżne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a bajkowe panoramy zachwycają. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby uczestniczyć w spływie, niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – wypoczynek w Pieninach

Organizator spływówkajakiem po Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram albo gumowe kajaki Gumotex Palava, kamizelki, kaski, wiosła oraz szczelne opakowania. Ze sobą należy wziąć ręcznik, koszulkę i spodenki do przebrania, a także sportowe obuwie. Co więcej w pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.