Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Wyprawy w góry - na tej stronie poznasz pełną ofertę.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]