Wybierz termin, miejsce i atrakcje – egzotyczne podróże szyte na miarę

Kliknij w to miejsce i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie organizację podróży poślubnej

Podróże rozluźniają, rozwijają imaginację, pomagają odciąć się od codziennej rutyny oraz wpajają nam szacunek dla innych kultur i nacji. Najmocniej zapamiętujemy te, które wiodą nas w odległe miejsca, zupełnie odróżniające się od naszych europejskich realiów. I choć nie wszyscy mają duszę obieżyświata, każdy powinien co najmniej raz wybrać się na egzotyczną podróż w dowolny tropikalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje Twoje unikatowe wczasy

Przygotowanie wyprawy egzotycznej jest kwestią niełatwą. Dlatego też statystyczny urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Mają one w swojej ofercie jednak przeważnie szablonowe wakacje w popularnych ośrodkach, wczasy organizowane są w dużych grupach, a ich program zazwyczaj nie uwzględnia odwiedzania atrakcji turystycznych danego regionu. Jeżeli pragniesz autentycznie unikatowej wyprawy, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, a więc zgodnie z osobistymi preferencjami klienta. Po określeniu przez zamawiającego daty, miejsca podróży oraz kosztu wyjazdu, biuro bukuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, a także sporządza drobiazgowy plan wycieczki. Ponadto biuro przekazuje też garść podstawowych porad podróżniczych, traktujących m.in. o tym, gdzie kupić smakowity posiłek, gdzie wypocząć, co wypada zobaczyć i informuje na co uważać w odwiedzanym kraju.

Pełna emocji wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Bez względu na to jaki rodzaj wypraw lubimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy znajdą coś dla siebie. Młode małżeństwa mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Indonezji albo Tanzanii – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Dla sympatyków niczym nie zakłóconego relaksu biuro znalazło doskonałe lokalizacje w Tajlandii, Meksyku oraz Filipinach. Z kolei osoby energiczne mogą kibicować zawodnikom na najważniejszych turniejach tenisowych, zobaczyć parki narodowe na Madagaskarze, zobaczyć żyrafy i słonie w trakcie safari w Zanzibarze bądź eksplorować podziemną rzekę na filipińskich wyspach. Nie brak też propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Fotografia dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Nasza lokalizacja:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]