Bartek Sitarski – architekt

Uzyskaj poradę dobrego architekta Kraków na http://barteksitarski.pl/o-pracowni.html.

Od wyborów podjętych na początkowym etapie budowy domu zależy to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego musimy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić każdy z pokojów oraz ułatwi przystosowanie domu do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na porady sprawdzonego architekta?

Jak wybrać materiały? Pomoże architekt

Przyszli właściciele domu mają często problemy z wyborem technologii, w jakich obiekt ma być wzniesiony. A ten wybór okazuje się bardzo istotny, bo mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Ze względu na to, należy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by zyskać gwarancję, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Nie umiesz się zdecydować? Pomoże architekt

Dom na starą modłę czy też jakaś z nowocześniejszych propozycji? Niski lub kilkukondygnacyjny? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w uporaniu się z podobnymi problemami doradzi właśnie architekt. Może polecić któryś z opracowanych wcześniej projektów lub zrobić go według naszych sugestii.

Spotkaj się z architektem i ustal szczegóły

Przed spotkaniem z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Warto również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze technologie – i skompletować najważniejsze dokumenty działki.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]