Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

Więcej o ofercie biura architektonicznego Kraków na barteksitarski.pl.

Na pewno chcesz, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie Twoich działań duży wpływ ma zwłaszcza to, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno jednak być źródłem problemów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcą kupić bardziej oryginalny dokument. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – najprostsze projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż 2000 PLN. Poza tym jest to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć projekt jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – gwarancja jakości

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Decydując się na takie rozwiązanie możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak chcemy – przed jego sporządzeniem projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie droższy od gotowego – osoby, które się na niego zdecydują powinni przygotować się na wydatek około dwustu złotych za m2.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]