Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Producent okien Małopolska - najnowszą ofertę sprawdzisz tutaj

Klasyczne okna drewniane są bardzo eleganckie i funkcjonalne. Współgrają z każdym typem obiektu – od starych domów po współczesne wille. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one często zamawiane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna wyprodukowane z drewna krajowego

Obecnie okna drewniane są projektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, co sprawia, że cechują się najniższym współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a pielęgnowanie jest błyskawiczne. Okna drewniane zapewniają znakomite efekty wizualne, mają lśniącą powierzchnię, klasyczne uchwyty. Mogą być wykonane zarówno z drewna krajowego – na przykład dębu, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Okna drewniane są modne nad Wisłą, ponieważ łączą organiczne gatunki z współczesnymi metodami.

Producent okien drewnianych – deski możesz samodzielnie konserwować

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia dźwiękochłonność oraz komfort. Prawdziwe drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych zapewnia również piękne schody, pasujące do szlacheckich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu lokali mieszkalnych – to materiał nietoksyczny i zupełnie ekologiczny. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i piękne komponenty drewniane.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]