Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię domy drewniane projekty

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż tradycyjne domki jednorodzinne

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą też prace związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z organicznych składników, co powoduje, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można stawiać również w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]