Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Automatyczne księgowanie faktur. Więcej szczegółów na https://flobo.io.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas poświęcony na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada działania

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla szkół, firm oferujących usługi i pensjonatów

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, toteż znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]