Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Brak Ci wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z doradztwa architekta Kraków

Biuro projektów świadczy szerokie spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje postęp robót, planuje odbudowę domu albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz oryginalnych, niespotykanych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a równolegle nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domów jednorodzinnych i wnętrz mieszkań. Dotychczasowe realizacje to między innymi żłobki, apartamenty pod wynajem, kawiarnie czy budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może też opracować plan praktycznych i pojemnych garderób, które pozwolą na najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]