Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć bezcenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania opieki nad małoletnim lub ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym pozyskanie cennych danych staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej pomocy?

Z usług firm detektywistycznych często korzystają osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają też praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.