Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ sprawdzisz, komu zlecić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z rodziną i znajomymi. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też podjąć ich pysznymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przyrządzać je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie kryć się w kuchni lub służyć za kelnera. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić sali!

Gdy mówi się o cateringu gros osób myśli natychmiast o cateringu na wesele lub imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie ogromnej liczbie gości dopuszczała ona opcję zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. Działo się też tak dlatego, iż przez długie lata firmy cateringowe nie świadczyły obsługi małych rodzinnych spotkań, a w wielu przypadkach również tych dużych, jeśli nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się na wynajem lokalu czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa studniówek, komunii i chrzcin

Catering okolicznościowy jest usługą zamawianą na dowolne rodzinne wydarzenie. Wprawni szefowie kuchni bez problemu zaplanują menu współgrające z formą imprezy, nieważne czy zamawiasz catering na komunię, na urodziny lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to dodatkowo obsługa studniówek, półmetków i komersów. Poszukując firmy oferującej tę usługę radzimy wybrać taką, która będzie w stanie zaadaptować menu do wymagań i portfela zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w przystrojeniu i ustawieniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]