Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Kliknij tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering weselny w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, wesela czy komunie, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to imprezy, na których pojawia się nieraz ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie sama zaplanować jadłospisu, a następnie przyrządzać i dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa będzie trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się duży popyt na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizowanie wesela to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na dobór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania stosownej ilości trunków i zakąsek podawanych w trakcie przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które oczarują gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. na imprezie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, potrawy były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również aby kelnerzy w profesjonalny sposób serwowała biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów i managerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Jadłospis wesela skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, tak w kwestii zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożony uprzednio spis proponowanych dań głównych, trunków oraz deserów odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie skomponować kartę dań z proponowanych dań. Należy jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i często na prośbę zamawiającego podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]