Co oferuje hotel dla zwierząt

Hotel dla zwierząt to znakomita alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego pupila! Jakie usługi oferuje pet hotel?

Petsitter – indywidualna opieka nad zwierzęciem

Posiadacze psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie urlopu lub służbowego wyjazdu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, jak również czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada na dole okno, dzięki czemu pies może obserwować, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy pies jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem diety, jak i kwestii zdrowotnych. Jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą zapewnić zwierzęciu najlepszą opiekę na czas wyjazdu.

Pet hotel – rozległy oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują również monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie natury. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa zoopsycholog – czworonogi mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia. Hotel korzysta również z opieki weterynarza.