Coś dla młodej pary – organizacja ślubu

Organizacja ślubów Kraków - dalsze informacje o tej usłudze

Wesele to piękna chwila, którą musimy zorganizować z ogromną starannością. Jeżeli życzymy sobie, żeby ten moment był perfekcyjny – warto skorzystać z porad ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę. Jak przebiega profesjonalna organizacja ślubu i dlaczego tak dużo przyszłych nowożeńców się na nią decyduje?

Organizacja ślubu – stworzenie i wręczenie zaproszeń dla gości weselnych

Organizacja ślubu na własny rachunek to wielki stres dla większości par. Należy znaleźć restaurację, zaangażować fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z ustrojeniem kościoła, zespołem oraz wybraniem dodatków. To wywołuje wiele emocji, dlatego warto przekazać organizację ślubów profesjonaliście. Taki specjalista pozwoli Ci zapomnieć o problemach i wszystko skrupulatnie zaplanuje. Można mu powierzyć zaplanowanie czynności związanych z ceremonią ślubną – zaprojektowanie i rozesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich na sali weselnej, dobór tortu. Na życzenie narzeczonych może też zaplanować wesele niestandardowe. A może wynajmiemy operatora drona, który stworzy fenomenalne zdjęcia z powietrza? Tego typu ujęcia są niesamowicie rozpowszechnione – wedding planner na pewno nam to zaproponuje. Oprawa uroczystości zależy od środków jakimi dysponujemy i naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – ktoś Cię wyręczy

Specjalista wybierze dla nas najpiękniejsze kwiaty, zatrudni firmę, która nagrywa imprezy na wideo, jak również odpowiednio rozsadzi zaproszonych na sali. Nie będziemy zmuszeni sami dogadywać się z szefem kuchni, rozmawiać w sprawie ceny za bukiet ślubny i tracić nerwów. Nawet niewielkie drobiazgi budują w trakcie wesela klimat, dlatego musimy o nich pamiętać. Wedding planner pójdzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże nabyć zachwycającą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to spowoduje, że przyjęcie będzie wydarzeniem idealnym.

Nasza lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]