Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Na http://tinyurl.com/yyko97x8 znajdziesz fotograf Google na miarę Twoich potrzeb.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się wyjątkowym logo, które informuje, iż dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]