Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, uzyskasz na pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czemu opłaca się korzystać takiej usług?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Innym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]