Filmowanie eventów – wypromuj swoją firmę

Filmowanie wydarzeń, eventów oraz imprez to bardzo skuteczna metoda na wypromowanie naszego biznesu, usług lub produktów. Profesjonalnie wykonany klip przyciąga uwagę nowych klientów i znakomicie buduje pożądany wizerunek marki. Obecnie coraz popularniejsze staje się filmowanie wydarzeń specjalnych, konferencji, akcji reklamowych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje dużo profesjonalnych firm, które w swojej pracy wykorzystują wysokiej jakości kamery oraz inne urządzenia do tworzenia klipów.

Dlaczego warto wybrać filmowanie imprez?

Filmowanie wydarzeń i imprez to najlepszy sposób na zarejestrowanie unikatowej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Dynamicznie zmontowany klip może przekonać widzów do wzięcia udziału w kolejnej edycji wydarzenia, a sponsorów – do inwestycji w przedsięwzięcie. Relacja wideo o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż foldery, tradycyjne ulotki czy statyczne materiały reklamowe. Ten sposób reklamy można też użyć online – na własnej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – jakiego sprzętu używają zawodowcy?

Doświadczona i rzetelna ekipa dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, stabilizatorów obrazu, lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w formacie 4K czy kamer sportowych, a to jedynie nieznaczny ułamek sprzętugwarantującego znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem stosują także specjalistyczne programy do montowania klipów.