Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Zleć catering przekąski.

Organizacja nawet sporej imprezy nie jest trudna, jeśli posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów oraz późniejsze samodzielne przyszykowanie z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie znaczy to też, iż należy porzucić pomysł celebracji istotnego jubileuszu. W takiej sytuacji warto zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Finger food zjesz nie korzystając ze sztućców sztućców

Catering kanapkowy, znany również jako finger food catering, to usługa skierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jednakże decydują się na nią coraz częściej także różnorodne stowarzyszenia oraz osoby prywatne szykujące wytworne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie uroczystości w dania typu finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które można zjeść bez siadania przy stole i bez potrzeby użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerzyka – to dosłownie przekąska na “jeden gryz”. Finger food to głównie tartoletki owocowe oraz warzywne, kanapki czy też koreczki. Ten typ cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na imprezach, podczas których zależy nam na zapoznaniu się wszystkich osób. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych rozmowach, przy czym nie sprowadza interakcji wyłącznie do osób usadzonych przy jednym stole.

Zalety cateringu kanapkowego?

Zamówienie organizacji cateringu z przekąskami firmie zewnętrznej ma dużo zalet, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się trudności z ułożeniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości bankietu. Dania oraz schłodzone i ciepłe napoje postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to nadzwyczaj wygodne zwłaszcza w mniejszych wnętrzach, gdzie rozstawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Taki catering od razu powoduje również, że uroczystość ma mniej poważny, bardziej wyluzowany klimat. Trzeba podkreślić, że menu z drobnych przekąsek jest w większości wypadków tańsze aniżeli ekskluzywne obiady, a zarazem daje większą możliwość dopasowania ich do potrzeb żywieniowych uczestników eventu. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło największą komplikację przy urządzaniu imprez firmowych.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]