Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

przyjęcia okolicznościowe kraków

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też ceremonie chrztu, „18-tki” oraz komunie. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas pozostaje nam wynająć odpowiedni lokal.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij gościom imprezy odpowiednie warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. urodziny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, gościom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei zabawy, w których dużą grupę uczestników będą stanowić małe dzieci, m.in. komunie lub ceremonie chrztu, warto urządzać w miejscu, które oprócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się tak szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym również muszą być dobrane do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęcia w pobliżu Krakowa

Wyszukanie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednak niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskim duchu odbywają się tu chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz przystrojenia stolików, poprzez przygotowania posiłków, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]