Kreatywne narzędzie promocji firmy – Street View w Mapach Google

Street View dla firm, wirtualny spacer Google

Wirtualne spacery Google to ogromnie popularna forma zwiedzania różnych miejsc. Bez wysiłku w ciągu kilku sekund możemy się tak przenieść np. na ulice Barcelony czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, żeby na własne oczy podziwiać rajskie plaże. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki świata, ale również przygotować spacer Google po naszej firmie czy restauracji oraz prezentować je przyszłym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani kosztowne, natomiast wygląda bardzo efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Czemu opłaca się je wykorzystywać do reklamy?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać lokalizacje z całego świata. Działa to w ten sposób, że Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego punktu, a w następnej kolejności łączy je i umieszcza w własnych mapach. Dzięki temu, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się na boki, w dół i w górę, a także możemy samodzielnie decydować, w jakim stronę chcemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego obejrzenia tego miejsca, prawie jakbyśmy tam naprawdę byli. Można także zwiedzać okolicę i docierać do innych punktów mapy — wciąż patrząc w dowolnym kierunku i oglądając otaczającą nas rzeczywistość.

Street View dla firm – wykorzystaj go w działaniach marketingowych

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru po naszej restauracji, firmie czy hotelu. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (zależy to zazwyczaj od powierzchni nieruchomości) i trwa od jednej do nawet kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer VR możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok tradycyjnych fotografii i umożliwić obecnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest trudne, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc rzecz jasna opłat za jego stworzenie, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego warto zamówić spacer 3D po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego miejsca przez potencjalnego klienta. Z pewnością warto wykonać taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Internauci, patrząc na naszą nieruchomość, biuro czy hotel pozyskają mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które wcześniej poznają wirtualnie warunki panujące w danej firmie, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony oraz wyróżnieniu naszej firmy w Mapach Google. Spacery VR przeglądać na wszelkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]