Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Catering na dowóz - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Kiedy aranżujesz ważne wydarzenie firmowe bądź rodzinne, na które chcesz zaprosić sporą ilość gości, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i małe przekąski w hipermarkecie – duże wydarzenia przeważnie wymagają uroczystej oprawy także w kwestii dań. Wtedy nie powinno się rozstawić na stołach gości po prostu ciasta i wody mineralnej. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Zamierzasz zamówić usługę cateringową? Precyzyjnie przedstaw własne oczekiwania

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringu najczęściej świadczą parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na wesela, komunie albo chrzciny, catering dla firm i catering świąteczny, a więc dostarczanie dań wigilijnych. Oferty te są starannie dobrane do potrzeb poszczególnych eventów, dlatego zazwyczaj różnią sięmiędzy sobą np. kosztem oraz rodzajem dań dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą wyraźnie komunikować własne oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera obsługa wydarzeń rozmaitego typu to codzienność, więc długoletnie doświadczenie w tej branży sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Catering – rewelacyjne potrawy i ekipa wykwalifikowanych kelnerów

Przygotowanie dań choćby dla skromnej liczby gości jest ciężkim zadaniem, głównie wtedy, gdy musimy zrobić to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to również możliwość zaserwowania uczestnikom wyjątkowych potraw przygotowanych przez zawodowych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, że istotną cechą dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich wygląd. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również własny zespół zawodowych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]