Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Na www.fotografsv.pl zlecisz przygotowanie zdjęć 360 stopni na Facebooka fachowcowi.

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń firm czy lokali usługowych. Zwykle spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia daje wrażenie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają oglądanie nieruchomości, lokalu czy budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od standardowych fotografii cyfrowych to sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na wyróżnianie Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają bardzo duże możliwości prezentacji wnętrza lokalu usługowego, biura czy hostelu. Taka forma fotografii jest dużo bardziej atrakcyjna oraz pozwala gruntownie zapoznać się z oglądanym punktem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego ufność do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Do opracowania zdjęć 360 stopni zatrudnij zawodowca!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii można zrealizować na własną rękę, niemniej jednak do celów reklamowych warto zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które na domiar tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów polecanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]