Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Więcej szczegółów o Kraków Balice parking uzyskasz tu

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]