Parking w Balicach – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz szybko dojechać do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje ochronę przed osobami niepowołanymi. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższych wakacjach za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.